share
1398/05/20
از سوی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن؛
نرم افزار فرهنگنامه قرآنی «مبادی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب» به بازار عرضه شد

نسخه موبایلی نرم افزار فرهنگنامه قرآنی «مبادی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب» به همت اداره فناوری اطلاعات پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تولید و به بازار ارائه شد.


به گزارش پرتال جامع علوم و معارف قرآن، نرم افزار فرهنگنامه قرآنی «مبادی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب» در راستای بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی صادر شده است، در کافه بازار عرضه و علاقه‌مندان می‌توانند این نرم افزار را دریافت نمایند.

از جمله ویژگی‌های این نرم افزار که برگرفته از کلان پروژه فرهنگ قرآن می باشد، می‌توان به وجود دهها مدخل اصلی و هزاران عنوان فرعی مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، دسترسی سریع و آسان به اطلاعات قرآنی مرتبط با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، استواری بر پایه نظام الفبایی در چینش موضوعات، نمایش درختی موضوعات، امکان اشتراک گذاری متن، جستجوی در عناوین و محتوا، علاقمندی کردن محتوای خاص، اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت نرم افزار فرهنگنامه قرآنی «مبادی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب» بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

https://cafebazaar.ir/app/isca.ir.step2_enghelab

گفتنی است، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه «گام دوم انقلاب» از سوی رهبر معظم انقلاب صادر شد که در آن برای استمرار راه انقلاب اسلامی به تبیین دستاوردهای چهل سال گذشته می‌پردازند. مقام معظم رهبری در این بیانیه با هدف «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» توصیه‌هایی ارائه می‌دهند. و در ادامه ملت ایران، به ویژه جوانان را مورد خطاب قرار داده و به توضیح و روشن کردن مسئله برداشتن «گام دوم» به سوی آرمان‌های انقلاب اسلامی در ۷ فصل می‌پردازند.